00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 49
   Telefon/Fax: +48 22 841-41-92, +48 22 841-94-60
   e-mail: biuro@pzszach.org.pl
AKTUALNOŚCI | KONTAKT | KALENDARZ | KOMISJE | PZSZACH | WZSZACHY | FINANSE | LICENCJE | REGULAMINY | AKADEMIA | KNJBIS | CENTRALNY REJESTR

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej strony

PZSzach pod adresem pzszach.pl

Data utworzenia: 2010-11-16 | Autor: Piotr Murdzia | Odsłon: 13523

Mistrzostwa Świata Juniorów 8-18 lat, Chalkidiki, Grecja, 19-31.10.2010

>>>> strona mistrzostw

Pełne wyniki Polaków >>> tutaj


Lp Imię i nazwisko Grupa Klub ELO R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Wynik
1 Polczyk Mikołaj C-8 UKS "Ognisko" Rydułtowy    1  0  1  1  0  1  1  0  0  6
2 Grela Kacper C-10 KSz Polonia Wrocław  1698  1  1  0  1  1/2  0  0  0  0 1/2   5
3 Kozioł Kamil C-10 MKSz Rybnik  1714  1/2  1  1  1  1  0  0  0  1  5,5
4 Bilczewski Kacper C-10 UKS "Ognisko" Rydułtowy  1469  1  0  1/2  1  1/2  1/2  0  0  0  5,5
5 Drozdowski Konrad C-10 PKS *Wiatrak* Bydgoszcz  1769  1  1  1  1/2  1/2  0  1  1  1  0  1  8
6 Karpacz Piotr C-12 UKS "Pałac Młodzieży" Katowice  1743  1  0  0  0  1  1/2  1  1/2  1/2 1/2   6
7 Duda Jan Krzysztof C-12  MKS MOS Wieliczka  2247  1  1  1  1  1  1/2  0  1  1/2 1/2   8,5
8 Delekta Filip C-12 KSz Stilon Gorzów Wlkp.  1787  0  1/2  1/2  0  1  0  1  1  1/2  6,5
9 Gajek Radosław C-12 UKS *Rotmistrz* Grudziądz  1930  1  1  0  1  1  1/2  0  1/2  1/2 1/2   6
10 Śnihur Piotr C-12 UKS "Smecz" Konin  1738  0  1  0  1/2  1/2  1  0  1/2  1 1/2   5
11 Nasuta Grzegorz C-14 MUKS "Stoczek 45" Białystok  2130  1  1  1  1/2  1  1/2  0  1  0  1/2  0  6,5
12 Drozdowski Kacper C-14 PKS *Wiatrak* Bydgoszcz  2303  1  1/2  1  1  1/2  1/2  1/2  0  1  1/2  1/2  7
13 Sadzikowski Daniel C-16 UKS przy SP 8 Chrzanów  2351  1  1  1/2  1  0  1/2  1  1  1 1/2   8,5
14 Dragun Kamil C-16 KSz Stilon Gorzów Wlkp.  2392  1  1  1  1  1  1/2  1  1/2  1  0  1/2 8,5
15 Krzyżanowski Marcin C-16 MKS "Polonia" Warszawa  2356  1  1  1  1/2  1  1/2  1  1  1/2  0  1/2 8
16 Weichhold Paweł C-16 AKSz *Hetman-Politechnika Koszalińska* Koszalin  2291  0  1  1  1  0  1/2  0  1  1/2  1/2  1  6,5
17 Sieciechowicz Marcin C-18 UMKS "Na Pięterku" Poznań  2443  1  1/2  0  1  0  1  1/2  1  0  1  1/2  6,5
18 Kanarek Marcel C-18 AKSz *Hetman-Politechnika Koszalińska* Koszalin  2401  1  1  0  1/2  0  1  1  1  1  1/2  1/2  7,5
19 Rudzińska Michalina D-8 KSz. "Javena Hańcza" Suwałki    0  1  1  0  1  0 1  0  0  1  1/2 5,5
20 Kucharska Honorata D-8 UKS przy SP 8 Chrzanów    1  0  1  0  1  0  0  1  0  1  1/2 5,5
21 Święch Joanna D-8 KSz "SDK-Lotnik" Mielec    1  1  0  1  1  0  1  0  0  0  1  6
22 Parol Pola D-10 MTSz Mińsk Mazowiecki  1562  0  1  1  1  1/2  0  1/2  1/2  0  0  1  5,5
23 Stebel Agata D-10 UKS "Ognisko" Rydułtowy    1  1/2  1/2  0  0  1  0  1  1  1  0 6
24 Kiołbasa Oliwia D-10 LKS "Augustovia" Augustów  1595  1  1  0  1  0  1  0  1  1 1/2   7,5
25 Dadełło Aleksandra D-12 KSz Polonia Wrocław  1722  1  0  1  0  0  1/2  1/2  1  1  1/2  0  5,5
26 Dmochowska Agnieszka D-12 MUKS MDK Śródmieście Wrocław  1616  0  1  1  1  0  1/2  0  0  1  0  0  4,5
27 Woźniak Mariola D-12 KKSz Kraków  1723  1  1  0  1  1/2  0  0  1  1  1  0  6,5
28 Szurek Dagmara D-14 UKS "Ognisko" Rydułtowy  1653  1/2  1  0  1  0  1/2  0  1  1/2  1/2  0  5
29 Rykała Monika D-14 PTC Pabianice  1767  0  1  0  1  1/2  1  1/2  1  0  1  0  6
30 Cyboran Katarzyna D-14 LKSz GCKiP Czarna  1800  0  1/2  1  0  1/2  1  1  1  1  0  0 6
31 Leks Maria D-16 MKS "Polonia" Warszawa  2052  0  1  1  1  1/2  1  1  0  0  0  1  6,5
32 Lach Aleksandra D-16 UKS "Czarny Koń" Olkusz  2206  1  0  1  0  1  1  1  1/2  0  1  0  6,5
33 Wiśniowska Klaudia  D-16 KSz Stilon Gorzów Wlkp.  2009  1  0  1  1/2  1  1  1  0  1/2  0  1/2  6,5
34 Iwanow Anna  D-16 KSz Polonia Wrocław  2112  1  1  1/2  0  1  0  1/2  1  1/2  1/2  1/2  6,5
35 Zmarzły Aleksandra  D-16 ASSz "Miedź" Legnica  2063  1  1  0  1/2  0  1  1/2  1  1  1  1  8
36 Adamowicz Katarzyna D-18 AKSz *Hetman-Politechnika Koszalińska* Koszalin  2147  1  1  0  0  0  0  0  1 1/2   1  5,5
37 Warakomska Anna D-18 KSz. "Javena Hańcza" Suwałki  2188  1  1/2  1  0  1  1/2  0  1  1  0  0  6
38 Kulon Klaudia D-18 AKSz *Hetman-Politechnika Koszalińska* Koszalin  2196  1  1  1  1/2  1/2  0  1/2  1  0  1/2  1  7
39 Zakościelna Kinga D-18 AKSz *Hetman-Politechnika Koszalińska* Koszalin  2134  1/2  0  1  1  1  0  1/2  1  1  1/2  0  6,5
 
Aktualnie online 22 gości