00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 49
   Telefon/Fax: +48 22 841-41-92, +48 22 841-94-60
   e-mail: biuro@pzszach.org.pl
AKTUALNOŚCI | KONTAKT | KALENDARZ | KOMISJE | PZSZACH | WZSZACHY | FINANSE | LICENCJE | REGULAMINY | AKADEMIA | KNJBIS | CENTRALNY REJESTR

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej strony

PZSzach pod adresem pzszach.pl

Data utworzenia: 2015-05-04 | Autor: Michał Bartel | Odsłon: 4887
Indywidualne Mistrzostwa Polski 
Poznań, 24 marca - 1 kwietnia 2015

Wyniki końcowe - Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach
1  Zawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław
2  Szczepkowska-Horowska, Karina MKSz Rybnik
3  Rajlich, Iweta
KSz Polonia Wrocław 

Wyniki końcowe - Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach
1 Gajewski, Grzegorz  KSz HETMAN Katowice
2 Klekowski, Maciej  TS Wisła Kraków
3 Tomczak, Jacek  Akademia Szachowa Gliwice

Sygnity Ekstraliga - Drużynowe Mistrzostwa Polski

1  
2  
3  


Akademickie Mistrzostwa Polski
Zabrze, 10-11 stycznia 2015 


Przejdź do wyników drużynowych.

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet

1 Kulon, Klaudia Politechnika Poznańska
2 Gasik, Anna  Uniwersytet Warszawski
3 Szczepkowska-Horowska, Karina Uniwersytet Ekonomiczny Katowice

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn

1  Warakomski, Tomasz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
2  Świercz, Dariusz Uniwersytet Ekonimczny w Katowicach
3  Dragun, Kamil Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu


   Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 6

Grupa Dziewcząt
1 Wielgus Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 
2 Gazda Wojciech S-KKS Przemyśl 
3 Krystoń Aleksander Warszawa 
Grupa Chłopców
1 Pałejko Gabriela KSz. Javena Suwałki 
2 Gaszka Zuzanna Niepubliczne Przedszkole Montessori w Rybniku 
3 Najdecka Laura KSz Polonia Wrocław 


Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 8

Grupa dziewcząt
1 Jędrzejewska, Zuzanna KTSz Kalisz
2 Pawicka, Magdalena GCKiS Kobierzyce
3 Siekańska, Maria  

Grupa chłopców
1 Fiszer, Bartosz UKS SP 321 Warszawa
2 Dziewoński, Dariusz MLKSz Myślenice
3 Meers, Hubert UKS Sp 8 Chrzanów


Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 10


Grupa dziewcząt
1 Zabrzańska, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia
2 Goraj, Barbara UKS Czarny Koń Olkusz
3 Wikar, Martyna UKS Hetman Koronny Trzebinia
Grupa chłopców
1 Grzesik, Gracjan AKSz Hetman Politechnika Koszalińska
2 Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole
3 Łuczak, Filip AKSz Hetman Politechnika Koszalińska


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych



Grupa dziewcząt do lat 12

1 Harazińska, Magdalena KMKsz Victoria Kielce
2 Jarocka, Liwia UKS Korona Gdańsk
3 Malicka, Maria UKS MDK Otwock

Grupa chłopców do lat 12
1 Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy
2 Sanz Wawer, Daniel UKS Czternastka Warszawa
3 Kopaczewski, Adam UKS Rotmistrz Grudziądz
Grupa dziewcząt do lat 14
1 Śliwicka, Alicja UKS OPP Toruń
2 Święch, Joanna LKSz GCKiP Czarna
3 Kalinowska, Zuzanna MUKS 45 Stoczek Białystok

Grupa chłopców do lat 14
1 Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok
2 Chylewski, Patryk KS Laura Chylice
3 Gumularz, Szymon KSz Polonia Wrocław


Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16


Grupa dziewcząt
1 Kubicka, Anna KS Carbo Gliwice
2 Karykowska, Anna KSz Miedź Legnica
3 Cieślak, Weronika MKSz Rybnik

Grupa chłopców
1 Grela, Kacper KSz Polonia Wrocław
2 Janik, Igor KSz Start Elbląg
3 Winiarski, Mikołaj KS Laura Chylice



Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18


Grupa dziewcząt
1 Kiołbasa, Oliwia MUKS Stoczek 45 Białystok
2 Woźniak, Mariola KSz Polonia Wrocław
3 Harazińska, Ewa KMKSz Victoria Kielce
 
Grupa chłopców
1 Eggink, Ryszard

UKS Łady Raszyn

2 Jarmuła, Łukasz KSz Hetman Katowice
3 Gajek, Radosław UKS Rotmistrz Grudziądz
 
Aktualnie online 20 gości