00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 49
   Telefon/Fax: +48 22 841-41-92, +48 22 841-94-60
   e-mail: biuro@pzszach.org.pl
AKTUALNOŚCI | KONTAKT | KALENDARZ | KOMISJE | PZSZACH | WZSZACHY | FINANSE | LICENCJE | REGULAMINY | AKADEMIA | KNJBIS | CENTRALNY REJESTR

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej strony

PZSzach pod adresem pzszach.pl

Data utworzenia: 2006-10-31 | Autor: Administrator | Odsłon: 9942
KALENDARZ SPORTOWO-SZKOLENIOWY POLSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO

 

Rok 2006 wersja z 31.10.2006

Lp Impreza Termin Miejsce Organizator
Osoba odp.
1. Finał MP Kobiet 18.01-28.01 Trzebinia Hetman Koronny Trzebinia
Janusz Szczęśniak
2. MP do 20 lat Kobiet i Mężczyzn 04.02-12.02 Środa Wielkopolska Teresa Szablewska
3. MP Juniorów do 10, 12 lat 13.02-21.02 Kołobrzeg Solny Zieleniewo
Andrzej Gościniak
4. Finał MP Mężczyzn 25.02-09.03 Kraków Małopolski Związek Szachowy
Jan Kusina
5. Mistrzostwa Świata Kobiet 10.03-27.03 Jekaterinburg Rosja
6. Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej dla 2 letniego cyklu + absolwenci 11.03-19.03 Wisła PZSzach
Ryszard Bernard
7. MP Juniorów do 16,18 lat 25.03-02.04 Łeba Małopolski Związek Szachowy
Jan Kusina
8. Mistrzostwa Europy Mężczyzn 03.04-17.04 Ąydin-Kusadasi Turcja
9. Mistrzostwa Europy Kobiet 03.04-17.04 Ąydin-Kusadasi Turcja
10. Mistrzostwa Świata Szkół - indywidualne 25.04-02.05 Halkidiki Grecja
11. XI OOM 13-14 lat 27.04-05.05 Bęsia k/Biskupca Warmińsko Mazurski Związek Szachowy
12. Mistrzostwa Polski Szkół: szkoły podstawowe, gimnazja, licea 12.05-21.o5 Lubiatów woj.lubuskie Szkolny Związek Sportowy
13. Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej dla grupy intensywnego szkolenia 07.05-14.05 Zakopane PZSzach
Ryszard Bernard
14. XXIXMP w Rozwiązywaniu Zadań 12.05-14.05 Serock Komisja Rozwiązywania Zadań
15. Zgrupowanie Kadry Kobiet i Mężczyzn Do ustalenia Do ustalenia PZSZach
16. IME w Rozwiązywaniu Zadań maj lub listopad Grecja  
17. MP Przedszkolaków 13.05-14.05 Rybnik MKSz Rybnik
Piotr Bobrowski
18. Olimpiada Szachowa mężczyzn i kobiet 19.05-05.06 Turyn Włochy
19. Kongres FIDE 26.05-05.06 Turyn Włochy
20. Mistrzostwa Polski Amatorów 15.06-18.06 Leszno Wielkopolski Związek Szachowy
Waldemar Kopydłowski
21. Mistrzostwa Polski Juniorów P-30(10,12,14,16,18) 17.06-18.06 Częstochowa UKS Hetman Częstochowa
Jerzy Jończyk
22. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów do 18 lat 11.06-20.06 Balatonlelle Węgry
23. Turniej Kadry B Juniorów 23.06-30.06 Szklarska Poręba Stilon Gorzów
24. I Liga Juniorów 01.07-10.07 Szklarska Poręba Stilon Gorzów
25. Wakacje z szachami 02.07-15.07 Mielno-Unieście Hetman Politechnika Koszalin
Marian Kanarek
26. II Liga Juniorów 08.07-16.07 Lublin Lubelski Związek Szachowy
27. Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej sesja dla uczestników MŚ i ME Juniorów 24.07-01.08 Koszalin PZSzach
Ryszard Bernard
28. Mistrzostwa Świata w rozwiązywaniu zadań 29.07-03.08 Wageningen Holandia
29. Indywidualne i Drużynowe MP w Grze Błyskawicznej 02.08-03.08 Koszalin Hetman Politechnika Koszalin
Marian Kanarek
30. Ekstraliga Seniorów 01.09-10.09 Ustroń-Jaszowiec MCK Jaworzno
31. I Liga Seniorów 01.09-10.09 Jarnołtówek PUKS "Rodło" Opole
Waldemar Taboła
32. II Liga Seniorów 01.09-10.09 Lublin Lubelski Związek Szachowy
33. Mistrzostwa Europy Juniorów 10,12,14,16,18 lat 09.09-20.09 Herceg Novi Serbia i Czarnogóra
34. Mistrzostwa Świata Seniorów 10.09-10.10 Arvier Włochy
35. Mistrzostwa świata do 20 lat M + K 15.09-30.09 Erewań Armenia
36. Mistrzostwa Polski Weteranów 16.09-24.09 Rowy Pomorski Związek Szachowy
37. Mistrzostwa Świata Weteranów Wrzesień Arvier Włochy
38. Mistrzostwa Europy Juniorów szybkie i błyskawiczne 21.09-24.09 Herceg Novi Serbia i Czarnogóra
39. Klubowy Puchar Europy Mężczyzn i Kobiet 07.10-15.10 Fuegen Austria
40. Mistrzostwa Świata Juniorów do 10,12,14,16 i 18 lat 18.10-29.10 Batumi Gruzja
41. Eliminacje między wojewódzkie juniorów do finałów MPJ'2007 01.09-20.11 ustala organizator Wojewódzkie Związki Szachowe
42. Półfinały MP Kobiet, Mężczyzn i do 20 lat 04-12.11. Lubliniec-Kokotek LKS "Gol-Start" Częstochowa
Jerzy Jończyk
43. Indywidualne MP Kobiet i Mężczyzn P-30 Do ustalenia Do ustalenia Do obsadzenia
44. Turniej Ostatniej Szansy 25.11-02.12 Szklarska Poręba Agencja 64 PLUS
Aleksander Czerwoński
45. Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej dla 2 letniego cyklu + absolwenci 25.11-03.12 Dębica PZSzach
Ryszard Bernard
46. Błyskawiczne MP Juniorów do 10,12,14,16,18 lat 07.12-08.12 Olkusz LKS "Kłos" Czarny Koń Olkusz
Waldemar Czarnota
47. Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej dla grupy intensywnego szkolenia 11.12-15.12 Spała PZSzach
Ryszard Bernard
48. Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich 18.12-19.12 Warszawa Fundacja na Rzecz Wspierania Szachów w Warszawie

Uwaga: Kalendarz Sportowo-Szkoleniowy PZSzach może ulegać zmianom wynikającym z aktualizacji Kalendarza ECU i FIDE oraz decyzji o zatwierdzeniu ofert organizatorów na nie obsadzone dotąd imprezy.

 
Aktualnie online 26 gości