slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Polski Związek Szachowy

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Fotowspomnienia z Drzonkowa

Zapraszamy do obejrzenia bogatej kolekcji zdjęć z zakończonej wczoraj sesji szkoleniowej w Drzonkowie.

 

Kliknij na zdjęcie i przejdź do albumu...

Błyskawicznie w Drzonkowie

Wczoraj podczas sesji MAS rozegrano turniej szachów błyskawicznych. Ciekawostką było użycie tempa Bronsteina. Po szczegółowe dane odsyłamy do serwisu ChessArbiter Pro.

 

M-ce Nazwisko i imię R. FIDE Pkt MBch Bch
1 KUBICKA, Anna B 1843 8.0 36.00 46.50
2 ŚLIWICKA, Alicja B 1806 7.5 37.50 49.50
3 ANTOLAK, Julia B 1897 7.0 40.00 53.00
4 KOZIOŁ, Kamil B 2108 5.5 38.00 50.00
5 CZOPOR, Maciej B 1682 5.5 36.50 48.00
6 WASZCZUK, Patrycja B 1549 5.5 35.50 46.50
7 WIKAR, Martyna B 1464 5.5 34.50 43.00
8 DZIDA, Kamil B 1544 5.5 33.50 44.00
9 BAUM, Jonasz B 1612 5.5 30.00 39.50
10 FISZER, Bartosz B 1439 5.0 40.00 50.50
11 GRZESIK, Gracjan B 1596 5.0 35.00 45.00
12 ŚWIĘCH, Joanna B 1630 5.0 31.50 39.50
13 CZECHOWSKI, Jakub B 1398 5.0 28.50 36.50
14 PÓŁTORAK, Sebastian B 1375 4.5 34.50 46.00
15 MALICKA, Maria B 1461 4.5 34.00 44.50
16 STAROSTA, Martyna B 1417 4.5 32.50 42.50
17 BOGUSZ, Alan B 1392 4.5 31.00 38.00
18 KOSTECKA, Marika B 1459 4.5 28.50 36.50
19 RACZYKOWSKA, Paulina B 1495 4.5 25.50 35.50
20 BĄCHÓR, Tomasz B 1494 4.0 33.50 44.00
21 MEERS, Hubert B 1335 4.0 30.00 38.50
22 BANCAREWICZ, Aleks B 1350 3.5 30.00 37.00
23 MARCIŃCZYK, Monika B 1439 3.5 28.00 37.50
24 KOWALCZYK, Barbara 1225 3.5 27.50 35.00
25 HERTLEIN, Irena 1397 3.0 26.00 33.00
26 KUCZYŃSKA, Katarzyna 1274 3.0 25.00 32.00
27 MADEJ, Marek 1331 3.0 21.50 28.00
28 PAWICKA, Magdalena B 1293 3.0 20.50 27.00
29 DZIEWOŃSKI, Dariusz B 1274 2.0 21.50 29.50

 

Kolejni słuchacze w roku 2016

Zawiadamiamy, iż po zakończonych zawodach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych do MAS zostali powołani:

lp. nazwisko i imię rok urodzenia pkt regulaminu powołań
1 Baum Jonasz 2004 3c
2 Bąchór Tomasz 2004 4
3 Czopor Maciej 2004 5b
4 Dyląg Emilia 2004 4
5 Grzesik Gracjan 2005 4
6 Hertlein Irena 2005 3e, 5b
7 Jarocka Liwia 2003 4
8 Kalinowska Zuzanna 2002 4
9 Koziorowicz Michał 2004 4
10 Malicka Maria 2003 4
11 Marcińczyk Monika 2004 3d
12 Ogłaza Oskar 2005 5b, 6
13 Półtorak Sebastian 2005 3b
14 Pułtorak Jan 2002 5b, 6
15 Święch Joanna 2002 5b, 6
16 Teclaf Paweł 2003 5b
17 Waszczuk Patrycja 2003 3f, 5b
18 Wikar Martyna 2005 3d, 5b

Pełną listę słuchaczy można znaleźć w menu Zawodnicy.

Linki zagraniczne 2

Copyright PZSzach.org.pl